האקדמיה ברשתות

האקדמיה ללשון העברית שמה לה למטרה להביא את דבר העברית היפה, העשירה והתקנית לציבור הרחב. לשם כך פועלת האקדמיה להרחיב את קהל המתעניינים והנהנים מן המידע האצור בין כתליה, להנגיש את המידע בשפה שווה לכל נפש ובהומור, ולחבב את השפה העברית על דובריה.

האקדמיה מעמידה את המידע לרשות הציבור באתריה במרשתת ומזמינה את המתעניינים להפנות אליה שאלות במערכת פניות הציבור. על אלו נוספת הפעילות הענפה של האקדמיה ברשתות החברתיות – וזו זוכה להיענות גבוהה של הציבור לתכנים שיש לאקדמיה להציע.

פייסבוק

אינסטגרם

View this post on Instagram

עברי, הגב עברית! 😅 . ‍‍ השפה שהתפתחה בוואטסאפ וברשתות החברתיות היא ייחודית, מעניינת ומצחיקה, אבל אם חשקה נפשכם להפתיע את החברות והחברים בעברית גבוהה גבוהה – אנחנו כאן כדי לתבל לכם את התגוביות בכמה משפטים להתפאר בהם לעילא ולעילא. . קבלו אותו – המדריך למגיבים העבריים: . ‍‍ 👈 בפרטי – הואל נא בחסדך להידבר עימי בארבע עיניים. . 👈 אח יקר – ברית ידידות כרותה לנו. . 👈 חייבות להיפגש – ערגה נפשי ונכספה רוחי להימצא שנית במחיצתך. . 👈מתהההההה – השרית עליי התפעמות גיל עד כי ליבי חישב לידום. . 👈 קחי נפל לך 👑 – אשרי יולדתך, הינך דגולה מרבבה. . 👈 חיימי – סלע קיומי, שבוי אהבה אני שלך. . 👈 אהבה בלב – מחמל נפשי, גוזלי, בבת עיני. . 👈 יפההה שלי – אל מול הדר פנייך הופך אני מדושן עונג. . 👈 אין דברים כמוך – מי ידמה לך, מי ישווה לך, אדיר בנפלאות. . 👈 מתוקקק – נופת צופים, בן מחמדים. . 👈 מוש – כליל תפארת השלמות! . 👈 איזה מלך – שגיב ומרומם, דמותך לא תסולא בפז. . 👈 אמאלה ואבאלה – חי נפשי! . 👈 טיננייניי – כפתור ופרח! . . מוזמנים לכתוב לנו בתגובות עוד הצעות מפתיעות, יצירתיות ומשעשעות… . . ‍‍ שתפו ותייגו כי מי ישווה לכם, אדירים בנפלאות. 😊 . . |#עברית #תגיבו

A post shared by האקדמיה ללשון העברית (@hebrew_academy) on

טוויטר

טיקטוק

@hebrew_academyזו שפופרת ולא שפורפרת! #שפופרת #לומדים_עם_טיקטוק♬ April (No Vocals) – The Young Ebenezers

מדבקות לווטסאפ

מגוון "סטיקרים" בערכת המדבקות של האקדמיה ללשון העברית עם כיתוב "לשנה העברית החדשה מדבקות בעברית לכוללללם"הורידו ישירות ליישומון וטסאפ את חבילת המדבקות של האקדמיה ללשון העברית!

יישומון המדבקות מאפשר התקנה קלה ונוחה של כל מדבקות האקדמיה ללשון העברית, וכך תוכלו לחלוק אותן עם חברים.

המדבקות יסייעו לכם בתגובותיכם ובהפצת תיקונים לטעויות נפוצות בשפה ברוח נעימה ומשעשעת.

אז למה אתם מחכים? הורידו את המדבקות והדביקו את כולם באהבה שלכם לעברית!

להרחבה

להורדת המדבקות